Okrem portálu predpredaj.sk si môžete zakúpiť lístky aj osobne v Topoľčanoch, v GALÉRII Topoľčany, tiež v pokladni Kina v Topoľčanoch, ale aj vo všetkých predajniach T-COM po celom území Slovenska.

      TV ZÁZNAM OTTO WEITER SHOW – PONUKA

   Na základe osobnej dohody zasielame ponuku s tradíciou OTTO WEITER SHOW, ktorú Otto Weiter úspešne organizuje už niekoľko rokov. Ide o VEĽKOLEPÝ TELEVÍZNY, HUDOBNO-ZÁBAVNÝ program, vhodný na dni obce/mesta, výročia, jarmoky a iné slávnosti. Vystavaný je z 8 – 10 hudobných produkcií interpretov a skupín, pre všetky vekové kategórie. Program je obohatený hovoreným/humorným slovom a moderujú ho podľa koncepčne vystavaného scenára a dramaturgie manželia Petra & Otto Weiter. 

          Celková dĺžka programu…………3,5 – 4hod.
          Program vhodný do exteriéru aj do interiéru
          Televízna reklama štandardne 10 – 30 dní vopred a to 5 – 6 x denne, ako pozvánka.
          Už roky zapĺňame námestia aj kultúrne domy.

     Ide o verejnú nahrávku, ktorá je súčasne veľkou propagáciou a reklamou Vášho mesta/obce (prípadne zlúčených, partnerských miest/obcí). Verejná nahrávka bude odvysielaná na celom území Čiech a Slovenska, nakoľko sme členmi konzorcia Šlágr klubu a.s., ktorá vlastní hneď 3 hudobno – zábavné televízie a to: Šlágr originál, Šlágr Muzika a
Šláger Premium. Manželia Petra & Otto Weiter sú súčasťou Šlágr klub a.s., sú zmluvne zaviazaní na recipročnom systéme vysielania, čo Vám zaručuje, že program bude odvysielaný v najsledovanejších televíziách, a to v Šlágri originál aj v Šláger Premium.
     Neskôr opäť reklama pred samotným vysielaním a znova v repríze. Ak by ste si mali zaplatiť takúto reklamu v TV samostatne, bolo by to samozrejme finančne veľmi náročné. V každom prípade rovnako platí, že ak by ste si mali toľkých interprétov pozývať samostatne, dostali by ste sa na 2 až 3 násobok ceny. A to bez masívnej televíznej reklamy Vášho mesta, alebo obce.

  • Preto je ponuka s našim balíčkom ekonomicky neprekonateľná.
  • Vždy je dohoda možná!
  • V cene budú zahrnutí umelci, kameramani, moderátori, reklama v televízii a televízna kamerová technika a cestovné náklady pre všetkých. 
  • Usporiadateľ musí zaistiť stage, back stage pre účinkujúcich, základné občerstvenie, ale aj ozvučenie a svetlá adekvátne k TV záznamu.
  • Vieme Vám pomôcť pri výbere firmy, ktorá zaistí stage, audio-techniku, svetlá a poprípade aj led obrazovky.
  • Ak Vás tento balíček najúspešnejšej hudobno-zábavnej show od čias REPETE oslovil, na všetky Vaše technické a podrobnejšie otázky Vám radi odpovieme.

Neváhajte nás kontaktovať:

Tel: 0905 345 135
otto.weiter@gmail.com

 

OTTO WEITER Show – ukážka Nestville 2023

OTTO WEITER Show- ukážka Ilava 2023

OTTO WEITER Show- ukážka Bukovec 2022

OTTO WEITER Show- ukážka Stará Ľubovňa 2022

OTTO WEITER Show-ukážka Podhájska 2022

OTTO WEITER Show- ukážka Kokava 2022

OTTO WEITER Show- ukážka Halič 2022

OTTO WEITER Show- ukážka Nové Zámky 2021

OTTO WEITER Show- ukážka OBYCE 2022

OTTO WEITER SHOW – Vianočný koncert 2022